Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

ОРГАНИ КЕРУВАННЯ

КОНСУЛЬТАТИВНО-НАГЛЯДОВА ГРУПА ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ CЕКРЕТАРІАТ

Консультативно-наглядова група (КоНГ) є незалежною багатосторонньою групою партнерів, утвореною для координації та моніторингу впровадження ініціативи Construction Sector Transparency Initiative (CoST) в Україні. Construction Sector Transparency Initiative перекладається українською  мовою  як "Ініціатива з забезпечення  прозорості будівництва".

Консультативно-наглядова група складається з представників 3-х ланок: влади, бізнесу та громадських організацій. Кожна ланка має 1 голос незалежно від кількості учасників. Усі рішення приймаються простою більшістю голосів.

Жодні органи влади, недержавні чи комерційні організації не мають права втручатися в діяльність КоНГ або давати вказівки КоНГ щодо порядку здійснення покладених на неї завдань, а також щодо інших питань, які не входять до компетенції консультативно-наглядової групи.

КоНГ  відкрита  до залучення  нових учасників, які відповідають наступним критеріям:

 1. зареєстрований відповідно до законодавства України орган державної влади, громадська організація чи представник бізнесу (підприємства, асоціації і т.д.), чия дільність пов’язана з будівництвом, експлуатацією об’єктів інфраструктури чи користуванням ними. А  також громадські організації, які мають  метою своєї діяльності проведення реформ та/або антикорупційну діяльність;
 2. висока мотивація щодо участі в формуванні системи підзвітності,  розкриття інформації та ефективного управління під час будівництва та експлуатації інфраструктурних об’єктів;
 3. можливість  визначення  представника, який буде на добровільних засадах брати участь у засіданнях КоНГ на постійній основі. Участь  є персональною та безоплатною.

ДЕРЖАВНИЙ СЕКТОР

 

ЧЕМПІОН CoST – Володимир Омелян

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян був призначений на посаду 14 квітня 2016 року. До цього обіймав посаду заступника Міністра інфраструктури України – керівника апарату. Ще раніше, з 03.2014 по 12.2014, працював керівником Служби Міністра Кабінету Міністрів України.

 

 

Володимир Кудрицький

Директор з інвестицій та стратегії ДП «НЕК «Укренерго». В компанії відповідає за стратегічне планування, проектний менеджмент, реалізацію інвестиційної політики, управління змінами та взаємодію з міжнародними кредиторами. Реалізація стратегії реформування компанії та інвестиційних проектів – основне завдання його діяльності. До призначення в ДП «НЕК «Укренерго» Володимир обіймав посаду директора з розвитку ПАТ «Укртранснафта», був операційним менеджером та директором із внутрішнього аудиту в провідних міжнародних та українських компаніях: MHP S.A., EastOne, ТНК-ВР, Grant Thornton.

 

Олена Криворучко

Директор ДП “Укрдорінвест”.  Основний напрямок роботи – імплементація проектів дорожньої інфраструктури, які фінансуються за рахунок кредитних ресурсів міжнародних фінансових організацій (Світового Банку, ЄБРР, ЄІБ).

Пані Олена закінчила Університет Риму Тор Вергата (Італія) за програмою магістра з управління державними закупівлями.

 

 

 

Олексій Соболев

Радник Міністра інфраструктури  України.

Координує проекти з підвищення прозорості діяльності, відкритих даних та покращення корпоративного управління державними підприємствами. Олексій має міжнародний сертифікат CFA та є одним із директорів спільноти фінансових аналітиків CFA Ukraine.

До роботи в Міністерстві працював керуючим активами компанії Dragon Asset Management.

ГРОМАДСЬКИЙ СЕКТОР

 

Володимир Тарнай

Керівник відділу бюджетної політики Центру політичних студій та аналітики «Ейдос», партнер International Budget Partnership в Україні, Член робочої групи при Міністерстві фінансів «Прозорий бюджет», останні 4 роки займається дослідженням питань ефективності використання бюджетних коштів, відкритості та прозорості влади.

 

 

Роман Ходак

Голова секретаріату громадської спілки «Моя Дорога». До вивчення та аналізу проблем системи управління автомобільними дорогами долучився у 2014 році, працював волонтером у Міністерстві інфраструктури України. За фахом інженер, але трудова діяльність була пов’язана переважно з логістикою, продажами, побудовою дистрибуції та торговим маркетингом.

 

Віктор Нестуля

Директор програми інноваційних проектів Трансперенсі Інтернешнл Україна. Є координатором напряму реформування державних закупівель в TI Україна. Тривалий час очолював аналітичний відділ департаменту безпеки одного з найбільших аграрних холдингів країни, де займався розслідуваннями зловживань закупівельників та постачальників. Працював у Міністерстві інфраструктури України, звідки перейшов до команди ТІ Україна й ProZorro. Серед пріоритетів – розвиток та просування системи ризик-менеджменту на базі ВІ Qlik.

 

 

 

 

 БІЗНЕС СЕКТОР

 

Тетяна Коротка

Представляє Раду бізнес-омбудсмена в Україні – почесного члена КоНГ із правом дорадчого голосу.

Пані Тетяна – заступник бізнес-обмудсмена – фахівець із багаторічним досвідом у сфері фінансів, інвестицій та впровадженні регуляторних реформ у різних галузях. Більше десяти років працювала директором із підготовки пілотних проектів державно-приватного партнерства Програми, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Під її керівництвом підготовлено низку проектів у різних галузях: транспорт, комунальна інфраструктура, рекреація, охорона здоров’я, створення індустріальних парків, управління комунальною інфраструктурою тощо.

   

Віталій Грусевич

Виконавчий директор Конфедерації будівельників України, у CoST представляє бізнес.

Віталій Грусевич має значний досвід у проектному менеджменті девелоперських компаній. Шлях управлінця пан Грусевич пройшов у провідних компаніях будівельного ринку України, а у 2015-му Рада директорів Конфедерації будівельників України одностайним голосуванням затвердила його на посаді виконавчого директора КБУ.
Сьогодні головна увага пана Грусевича зосереджена на розвитку української будівельної галузі як одного із локомотивів вітчизняної економіки, покращенні інвестиційного клімату у будівельному комплексі України, запровадженні правил професійної етики, а також підвищенні авторитету професії в цілому.

 

Олена Медведєва

Виконавчий директор Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП), Заслужений працівник транспорту України.

Олена Медведєва має визначний досвід роботи в сфері автомобільного транспорту та інфраструктури. Працювала науковим співробітником, викладачем Національного транспортного університету, вченим секретарем Науково-технічного товариства працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства України, в Міністерстві транспорту України. Основні напрямки роботи: участь у розробці Концепції та Програми створення і функціонування  національної мережі  міжнародних транспортних коридорів, координації і взаємодії видів транспорту, створенні нормативно-правової бази незалежної України, формуванні  інноваційно-інвестиційної політики розвитку транспортних зв’язків.

 

 

 

Орест Климпуш

Голова Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців транспорту «Федерація роботодавців транспорту України», у CoST представляє гілку бізнесу.

З 1992 – по 1994 роки пан Климпуш займав посаду першого Міністра транспорту незалежної України та має значний досвід роботи на державній службі, депутат Верховної Ради двох скликань, очолював підкомітет по дорожньому транспорту, автор низки законодавчих актів про автомобільні дороги, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Угорщині та Словенії, дипломат.
Орест Климпуш є кандидатом технічних наук, Академіком Транспортної академії України, професором Національного транспортного університету. Його професійні та наукові здобутки не обмежуються авторством (співавторством) понад 60 наукових публікацій, 3 наукових книг та реєстрації 13 авторських свідоцтв.

НАЦІОНАЛЬНИЙ СЕКРЕТАРІАТ

Національний Секретаріат CoST (Україна) - Ефективний і правильно функціонуючий Національний Секретаріат відіграє ключову роль в успішній реалізації Ініціативи CoST. Секретаріат несе відповідальність за підготовку та впровадження схваленого консультативно-наглядовою групою (КоНГ) плану діяльності Ініціативи. Завдання Національного Секретаріату CoST (Україна):

 • забезпечення  адміністративної підтримки КоНГ;
 • надання й адміністрування консультаційних послуг (наприклад, для забезпечення процесу верифікації даних за проектами);
 • координація участі всіх зацікавлених сторін;
 • надання технічної  та іншої підтримки  закупівельним організаціям;
 • організація зустрічей для проведення консультацій і розширення діяльності Ініціативи;
 • реалізація комунікаційної стратегії КоНГ;
 • забезпечення взаємодії з Міжнародним Секретаріатом;
 • підтримка міжнародних візитів.

Наталія Форсюк

Наталія Форсюк – Директор Національного Секретаріату CoST в Україні.

Наталія Форсюк має вищу юридичну освіту. Перед обранням на посаду більше 10 років працювала керівником виробничого підприємства із 100% іноземними інвестиціями (Королівство Данія) в деревообробній галузі.

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ

Протокол засідання КонГ - 8.12.2017

Протокол засідання КонГ - 29.06.2017

Протокол засідання КонГ - 19.04.2017

Протокол засідання КонГ - 9.02.2017

Протокол засідання КонГ - 11.10.2016

Протокол засідання КонГ - 22.09.2016

Протокол засідання КонГ - 3.08.2016

Протокол засідання КонГ - 14.06.2016

Протокол засідання КонГ - 26.04.2016

Протокол засідання КонГ - 29.03.2016

Протокол засідання КонГ - 15.03.2016

Протокол засідання КонГ - 1.03.2016

Протокол засідання КонГ - 18.02.2016

Протокол засідання КонГ - 18.01.2016

Протокол засідання КонГ - 23,25,28.12.2015

Протокол засідання КонГ - 11.12.2015

Протокол засідання КонГ - 20.11.2015

Протокол засідання КонГ - 16.12.2015

Протокол засідання КонГ - 27.10.2015

Протокол засідання КонГ - 13.10.2015